نمايشگاه مجازى

ورود اعضاء به سايت

پيوندها

پورتال خانه صنعت، معدن و تجارت استان گلستان >> اولینsemi expo کشوری (سمینار و نمایشگاه)با عنوان "مدیریت برندهای تجاری در عرصه کسب و کار
اولینsemi expo کشوری (سمینار و نمایشگاه)با عنوان "مدیریت برندهای تجاری در عرصه کسب و کار

اولینsemi expo کشوری (سمینار و نمایشگاه)با عنوان

مدیران محترمـ استان گلستان                             

  احتراماً،بدینوسیله به اطلـاع میرساندشرکت پویا تجارت ماد زیرمجموعه کمیسیون رویدادها ونمایشگاههای خانه صنعت،معدن و تجارت استان خراسان رضوی اقدامـ به برگزاری اولین semi expo کشوری (سمینار و نمایشگاه) با عنوان "مدیریت برندهای تجاری در عرصه کسب و کار" نموده است و در 17 اسفندماه سال جاری در مشهد مقدس و در مجتمع لوکس سپید برگزار میگردد.                                                    

 🔹با سخنرانی اقایان:دکتر احمد روستا(پدر علمـ بازاریابی نوین ایران)،استاد محمدقبول(کارشناس رسمی دادگستری و عضو انجمن حسابداران رسمی ایران) و دکتر بهزاد ابوالعلـائی(عضو هیأت علمی سازمان مدیریت صنعتی)                                                                                  

 🔹در صورت تمایل جهت شرکت در سمینار و نمایشگاه لطفا حداکثر تا تاریخ 98/10/05 به خانه صنعت،معدن و تجارت استان گلستان اعلـامـ گردد.                                                                                             

 🔹جهت کسب اطلـاعات بیشتر با شماره (32223101_32352446) تماس حاصل فرمایید و یا به صورت حضوری به محل خانه صنعت،معدن و تجارت استان گلستان مراجعه فرمائید.     

                                   روابط عمومی خانه صنعت،معدن و تجارت استان گلستان

 

 

خانه صنعت، معدن و تجارت استان گلستان © 2018
صفـحـه اول | معرفى | ارتباط با ما | طراحى و پشتيبانى: شركت شبكه نگاه          استفاده از مطالب اين سايت با ذكر منبع (لينك سايت) مجاز است.
فروشگاه اینترنتی